Komunikat

WOŚP w Wolborzu

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
25-01-2022
30 FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wolborzu odbędzie się 30 stycznia. Zapraszamy. 
zdjęcie
- W tym roku zgłosiło się do nas mnóstwo ludzi o otwartych sercach, którzy podarowali na licytację wspaniałe przedmioty, vouchery na usługi. pamiątki czy rękodzieło. W całej Gminie stoją już puszki stacjonarne, do których nasi mieszkańcy mogą wrzucać pieniądze. Szkoły i przedszkola z terenu Gminy również dołączyły do akcji. - powiedziała Marta Smejda - Szefowa Sztabu WOŚP Wolbórz. 

- W zeszłym roku udało się zebrać ponad 70 000 zł - jak będzie w tym roku? Czy uda się pobić kolejny rekord? Czas pokaże, ale bez względu na zebraną sumę zamierzamy grać do końca świata i o jeden dzień dłużej... - dodała Marta Smejda. 

Wydarzenia związane z finałem rozpoczynają się 29 stycznia akcją POMAGANIE przez MORSOWANIE - start o godz: 13:00 - tak jak w zeszłym roku oprócz morsowania będą ciasta, ciepła zupa no i oczywiście puszka WOŚP - miejsce podamy w najbliższym czasie. tego samego dnia zapraszamy na MARATON FITNESS w hali SP Wolbórz - start o 17:00 - będzie ostry wycisk ale i uspokajająca joga.

W dniu FINAŁU tj 30 stycznia od rana na teren Gminy wyruszy 31 dzielnych wolontariuszy z puszkami w asyście jednostek OSP. O godz. 10:00 na Orliku startuje BIEG POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ - zapraszamy wszystkich chętnych do udziału - można iść, truchtać, biec - ważne żeby wspólnie pokonać dystans 5 KM.

Od 10:00 przed WCK dostępny będzie KRAM WOŚP - z ciastami, kawą, gadżetami WOŚP i innymi ciekawymi przedmiotami. 

FINAŁ startuje o godz: 16:00 w Wolborskim Centrum Kultury - okraszony będzie animacjami i malowaniem buziek dla dzieci, bufetem z ciastami, kawą i herbatą, kramem z gadżetami, występami artystycznymi oraz LICYTACJAMI. Gwiazdą wieczoru będzie zespół BLUESTONES. 
Zespół powstał w styczniu  2017 r,  ale dorobek i doświadczenie członków Zespołu to już ponad 20 lat. Bluestones to Grupa przyjaciół, pasjonatów Zespołu Breakout, Miry Kubasińskiej, Tadeusza Nalepy, Bogdana Loebla. Cztery gitary, perkusja, harmonijka. Zespół zaprasza cyklicznie "Gości Specjalnych". Zespół zaprezentuje najbardziej znane i lubiane utwory z repertuaru Breakout.

Do akcji dołącza jak zawsze Grupa Motocyklowa, która jeśli tylko pogoda pozwoli zaprezentuje swoje maszyny mieszkańcom.

Na Allegro można licytować przedmioty - codziennie przybywają nowe aukcje. 
Co licytujemy w tym roku?
  • Pamiątkowa Płytka z Ceramiki Paradyż - stworzona specjalnie na 30 FINAŁ WOŚP z podpisem Jurka Owsiaka.
  • Lot samolotem Cesna 182 T - do Krakowa - ze spacerem i obiadem na Starym Mieście
  • Rękawice Marcina Krakowiaka z walki Cezary Kęsik vs Marcin Krakowiak, do której doszło na gali KSW 64, która odbyła się 23.10.2021r w łódzkiej Atlas Arenie. Walka została wybrana walką wieczoru - do tego plakat z podpisami tuzów KSW.
  • Wypożyczenie quada na 3 godziny, 
  • vouchery na nurkowanie basenowe,
  • usługi kosmetyczne, fryzjerskie, ogrodnicze, mycie samochodu, masaż,
  • torty i inne wypieki,
  • naprawę samochodu, zabiegi stomatologiczne i wiele innych ciekawych przedmiotów od ceramiki, przez makramy, obrazy, plakaty, donice, biżuterię, książki i zabawki LEGO i gadżety WOŚP.
Jest w czym wybierać - zapraszamy do śledzenia naszego FB: @Sztab WOŚP Wolbórz - tam znajdziecie wszystkie aktualne informacje.

WIELKIE SIE MA GMINO WOLBÓRZ - liczymy na Wasze otwarte serca i na to, że wesprzecie naszą akcję dla okulistyki dziecięcej.
 
← powrót