Komunikat
  • 15 listopada w Wolborzu wystąpi MAZOWSZE ∗

Policja i WOPR nad Zalewem Sulejowskim

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 3 =
13-06-2019
Przedstawiciele samorządów podpisali porozumienie w sprawie patroli ponadnormatywnych policji i WOPR-u na Zalewie Sulejowskim. 
zdjęcie
Porozumienie podpisane zostało w Barkowicach Mokrych. Z ramienia Burmistrza Wolborza w spotkaniu uczestniczyła Sekretarz Gminy Wolbórz Elżbieta Bijoch. W ramach zawartego porozumienia między Komendą Miejską Policji w Piotrkowie Trybunalskim, Starostwem Powiatowym w Piotrkowie Trybunalskim i władzami miasta Wolbórz i Sulejów, realizowane będą służby piotrkowskich funkcjonariuszy na wodach i terenach przywodnych Zalewu Sulejowskiego. Służby pełnione będą zarówno na zbiorniku wodnym przez wyspecjalizowanych w tym zakresie policjantów, jak i na terenie wokół zalewu.

Dzięki funduszom przekazanym przez samorząd w okresie od 1 czerwca do 15 września 2019 roku, stróże prawa będą czuwali nad bezpieczeństwem wypoczywających nad wodą. Będą docierali do tych, którzy potrzebują ich pomocy na wodzie i na lądzie.

W spotkaniu uczestniczyli: Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim mł. insp. Jacek Rzepkowski, Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Piotrkowskiego Stanisław Cubała oraz Zastępca  Burmistrza Sulejowa Małgorzata Just i Sekretarz Gminy Wolbórz Elżbieta Bijoch.
← powrót