Lasy wolne od śmieci

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 1 =
22-07-2020
Od kilku miesięcy grupa mieszkańców i letników wsi Golesze Małe oraz Bronisławów w gminie Wolbórz sprząta okoliczne lasy. 
zdjęcie
Od kilku miesięcy grupa mieszkańców i letników wsi Golesze Małe oraz Bronisławów w gminie Wolbórz z inicjatywy członkini KGW w Lubiaszowie Pani Doroty podjęła działania zmierzające do oczyszczenia pobliskich lasów ze śmieci pozostawianych nad wodą przez wędkarzy, żeglarzy i turystów.

Raz w tygodniu, a czasami nawet częściej, ci zapaleńcy (Paweł i Dorota Błociszewscy, Mirek i Dorota Walaszczyk, Mirek Niewiarowski i Małgosia Włoczyk) w godzinach rannych obchodzą znane miejsca wypoczynku i zbierają pozostawione przez turystów odpadki oraz prowadzą zakrojoną na szeroką skalę akcję informacyjną dotyczącą pozostawiania po sobie uprzątniętych miejsc biwakowania, wędkowania i innego odpoczynku.

- To bardzo cenna inicjatywa, bowiem często wypoczywający na naszym terenie zostawiają po sobie śmieci, w dodatku godna pochwały jest akcja edukacyjna, która przy okazji jest realizowana przez naszych mieszkańców. Bardzo dziekuję. - podsumował Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza. 

Zobaczcie sami efekty pracy tej grupy ludzi dbających o czyste lasy i środowisko.
← powrót