Walentynkowy LOWE w Proszeniu

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
15-02-2021
13 i 14 lutego 2021r. po raz kolejny przeprowadzono w Lokalnym Ośrodku Wiedzy i Edukacji w Proszeniu cykl warsztatów scrapbookingu z udziałem zainteresowanych pań z gminy Wolbórz i Powiatu Piotrkowskiego.
zdjęcie
Tematyka zajęć zbiegła się z przypadającym w tym samym czasie Dniu Zakochanych. Powstało wiele „Walentynek” - miłosnych kartek 3D, albumów i  pudełek na czekoladki. To jednak nie jedynie działanie, które mogą Państwo znaleźć w LOWE w Proszeniu. Od stycznia br. trwają cotygodniowe zajęcia „Podstawy pracy z komputerem”, warsztaty koronkarskie z p. Elżbietą Bąk, zajęcia sportowe oraz zajęcia z języka angielskiego (poziom podstawowy i zaawansowany).

Zajęciom towarzyszy nie tylko zdobywanie potrzebnej wiedzy i nowych umiejętności, lecz stwarzają także możliwość pobycia w grupie, wymiany doświadczeń, nawiązania nowych znajomości i integracji społeczeństwa lokalnego.

Z uwagi na duże zainteresowanie planuje się w najbliższym czasie powtórzenie zajęć komputerowych i językowych, dodatkowo odbędzie się spotkanie dla miłośników pszczelarstwa i szkolenie dla rolników. Zachęcamy zatem wszystkich mieszkańców Gminy Wolbórz i Powiatu Piotrkowskiego do udziału w proponowanych formach wsparcia, śledzenia oferty zajęć oraz do zgłaszania wszelkich potrzeb w zakresie podnoszenia kompetencji osobistych, zawodowych czy społecznych osób dorosłych. LOWE to miejsce tworzone przez ludzi i dla ludzi, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY.

Szczegółowe informacje dostępne są na: stronie www.spproszenie.pl w zakładce LOWE, FB Stowarzyszenia Na Rzecz Szkoły w Proszeniu lub pod numerami telefonów  692 48 58 38, 508 96 20 89.

Projekt realizowany jest przez Stowarzyszenie Na Rzecz Szkoły w Proszeniu w ramach projektu „Lokalne Ośrodki Wiedzy i Edukacji na rzecz aktywizacji edukacyjnej  osób dorosłych 2", Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. 
← powrót