W Proszeniu rekrutują

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 4 =
01-04-2021
„Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym, jak żyć, co robić i jak postępować, nauczyłem się w przedszkolu”. (R. Fulghum). Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny w Proszeniu zaprasza.
 
zdjęcie
Sezon rekrutacji w pełni. Mamo, tato, jeśli jeszcze zastanawiasz się nad wyborem przedszkola lub szkoły podstawowej dla swojego dziecka, nasza placówka, czyli Szkoła Podstawowa im. Miry i Tadeusza Sygietyńskich oraz działający przy niej Oddział Przedszkolny w Proszeniu, zapraszają.


Nasza placówka to bezpieczny, nowoczesny obiekt, kompleksowo wyposażony pod wymagania podstawy programowej, nastawiony na wszechstronny rozwój Państwa dzieci. To co wyróżnia nas spośród innych szkół i przedszkoli, to przede wszystkim  innowacyjność w podejmowanych działaniach. Na co dzień w pracy z dziećmi łączymy dobrą zabawę z wszechstronną edukacją, nie przeszkadzamy dzieciom w realizowaniu ich własnych planów i marzeń. Pozwalamy poznawać otaczający świat w formie i tempie dostosowanym indywidualnie do każdego dziecka. Ponadto jesteśmy placówką nastawioną na rozbudzanie ciekawości świata i rozwój zainteresowań, a nasza kadra to kompetentne i wykształcone osoby, dla których wykonywany zawód jest pasją.

Ale o tym, jak i o wszystkich interesujących działaniach naszej palcówki można dowiedzieć się z filmów promocyjnych, zaglądając na naszą stronę www.spproszenie.pl lub profil na Facebooku (Stowarzyszenie na Rzecz Szkoły w Proszeniu). A będąc w okolicy (bliższej lub dalszej…) zapraszamy do nas z osobistą wizytą.

Wybierając palcówkę dla Waszego dziecka pamiętajcie, że “(…)Nie takie ważne, żeby człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało.” (Janusz Korczak). 

Zapraszamy - Czekamy właśnie na Ciebie!
 
← powrót