Komunikat
  • 30 września uplywa termin oplaty za odpady komunalne - III rata. Kasa urzedu w Wolborzu czynna do 13:00 ∗
  • SPIS ROLNY 2020

W intencji poległych żołnierzy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 6 =
09-09-2020
Dyrektor Instytutu Pamięci Narodowej w Łodzi dr hab. Dariusz Rogut oraz Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros zapraszają na niedzielną Mszę Świętą w intencji żołnierzy poległych na Ziemi Wolborskiej. 
zdjęcie
W niedzielę 13 września godz. 16:00 rozpocznie się Msza Święta w Kaplicy na Cmentarzu Parafialnym w Wolborzu w intencji żołnierzy poległych na Ziemi Wolborskiej. Po mszy, delegacje stowarzyszeń, szkół i instytucji przejdą na miejsce odnowionej kwatery wojennej na cmentarzu parafialnym, gdzie dokonane zostanie poświęcenie grobu żołnierzy.

Prace renowacyjne kwatery wojennej na cmentarzu w Wolborzu zostały sfinansowane przez Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Łodzi przy współpracy z Burmistrzem Wolborza Andrzejem Jarosem. 

W programie uroczystości okolicznościowe wystąpienia dr hab. Dariusz Roguta dyrektora IPN w Łodzi, Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa oraz złożenie wieńców i kwiatów na wojennej kwaterze. 

Zapraszamy mieszkańców na uroczystość upamiętniającą poległych żołnierzy. Niedziela 13 września godz. 16:00 Cmentarz Parafialny w Wolborzu. 
 
← powrót