Promocja książki

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 8 =
12-05-2022
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wolborzu odbyło się spotkanie autorskie z Jolantą Kopeć oraz promocja debiutanckiej książki "W dwa wieczory do siebie".
zdjęcie
Jolanta Kopeć to przede wszystkim specjalistka ds. pozyskiwania funduszy unijnych, jednak również coach i mówca, wielokrotnie współpracująca z biblioteką w realizacji różnych projektów. W lutym zadebiutowała w roli pisarki. Jej pierwsza książka "W dwa wieczory do siebie" to poradnik, choć nie ma w nim dobrych rad, ćwiczeń, naukowych wywodów, ani moralizowania. Są za to pytania, rozmowy, żart i dużo autoironii, dzięki czemu książkę czyta się szybko, bez poczucia przymusu przyjęcia określonych zachowań. 

Czytelnicy biblioteki mieli możliwość zapoznać się z książką Jolanty Kopeć, wziąć udział w dyskusji oraz zakupić pozycję z autografem pisarki. Książkę w „Dwa wieczory do siebie” można nabyć w sprzedaży internetowej i w księgarni Oświata. Spotkanie autorskie odbyło się w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pod hasłem ,,Biblioteka - świat w jednym miejscu.
← powrót