Popołudnie w Lubiaszowie - saganek 2019

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 2 =
10-06-2019
Tegoroczny Gminny Wolborski Saganek odbył się w minioną sobotę, 8 czerwca, w Lubiaszowie. Królowały desery a najlepszy przygotowało KGW z Młoszowa. Gratulujemy
zdjęcie
W sobotę 8 czerwca 2019 r. podczas spotkania integracyjnego odbył się XIV konkurs kulinarny Wolborski Saganek. To już tradycyjne spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich, które w świetnej atmosferze rywalizują w kulinarnych przysmakach. Tematem tegorocznego konkursu był deser. Do konkursu przystąpiło 14 KGW z Gminy Wolbórz. Organizatorem spotkania była Gminna Rada KGW i KGW z Lubiaszowa.

Na spotkanie przybyli Radni Powiatu Piotrkowskiego Elżbieta Ościk i Krzysztof Kondaszewski oraz pracownik Starostwa Dorota Adamek, Radni Gminy Wolbórz z z-cą przewodniczącego Rady Miejskiej Barbarą Dziubałtowską, Sekretarz Gminy Wolbórz Elżbieta Bijoch, dyrektor WCK Kamila Dubilas-Boroń i wieloletnia przewodnicząca krajowej rejonowej Rady KGW Barbara Rytych.

Jury spróbowało wszystkich deserów a najlepszy przygotowało KGW z Młoszowa. Gratulujemy. Jury pracowało w składzie: przewodnicząca Elżbieta Bijoch, członkowie Ryszard Jaśkowski, Barbara Rytych, Paweł Swarbuła, Elżbieta Ościk. 

Elżbieta Bijoch sekretarz Gminy Wolbórz przekazała na ręcę szefowej KGW z Lubiaszowa Ewy Dramińskiej prezent od Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa w podziękowaniu za przygotowanie tegorocznego Saganka. 

Sponsorami nagród w konkursie był Urząd Miejski w Wolborzu, Wolborskie Centrum Kultury w Wolborzu oraz Powiatowy Bank Spółdzielczy w Wolborzu.
 
← powrót