Komunikat
  • 29 lipca, g. 19:00 w Kolegiacie kolejny koncert letni. ∗
  • 18 sierpnia, g. 18:00 KOLORY POLSKI - koncert plenerowy na tyłach pałacu ZSCKU. Zaprasza Burmistrz Wolborza.  ∗

Motylki pożegnały przedszkole

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
06-07-2018
​29 czerwca w Przedszkolu Niepublicznym "Domowe Przedszkole" odbyła się uroczystość pożegnania z przedszkolem dzieci z grupy "Motylki".
zdjęcie
Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi "Domowego Przedszkola", dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu - edukacji szkolnej. 29 czerwca w Przedszkolu Niepublicznym "Domowe Przedszkole" odbyła się uroczystość pożegnania z przedszkolem dzieci z grupy "Motylki". Wydarzenie tym ważniejsze, że w tym roku pierwsza grupa absolwentów opuściła "Domowe Przedszkole. 

Przedszkolaki, pod opieką wychowawczyni p. Katarzyny Szulc, zaprezentowały przygotowany program artystyczny obfitujący w piękne tańce, wiersze oraz piosenki. Starszaków pożegnały również dzieci z młodszej grupy „Żabki”, prosząc żeby czasami odwiedzali ich w przedszkolu, a w szkole zachowywali się wzorowo. 

Na koniec przyszedł czas na prezenty i podziękowania. Każdy absolwent dostał pamiątkowy dyplom oraz upominek. Pani dyrektor mgr Anna Jeżak podziękowała też Rodzicom za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola.
← powrót