Komunikat
  • 23 kwietnia rusza linia autobusowa do Piotrkowa. ∗
  • Ogólnopolskie Biegi Nagonka pod patronatem Burmistrza Wolborza, zapraszamy ! ∗

Mała Akademia Sukcesu

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
08-02-2019
Od stycznia br. Stowarzyszenie  na Rzecz Szkoły w Proszeniu realizuje kolejny już projekt finansowany ze źródeł zewnętrznych dla dzieci uczęszczających do placówki. 
zdjęcie
Tym razem udało się pozyskać fundusze na dofinansowanie dodatkowych zajęć specjalistycznych z zakresu logopedii, gimnastyki korekcyjnej oraz kompetencji społeczno-emocjonalnych dla dzieci w wieku 3-9 lat.


„Mała Akademia Sukcesu” – bowiem tak nazywa się projekt – oferować będzie także ciekawe warsztaty i konsultacje dla rodziców i szkolenia dla nauczycieli, aby kompleksowo wspierać rozwój dzieci uczących się w placówce.

W ramach projektu doposażona zostanie baza dydaktyczna szkoły o ciekawe i nowoczesne pomoce, m.in. klocki K`Nex, które bardzo dobrze łączą ze sobą zabawę i naukę. Wymagają bowiem wyobraźni przestrzennej, koordynacji ruchowej oraz ćwiczą zdolności typowo manualne, a także uczą działać w grupie przy rozwiązywaniu napotkanych problemów. Do zajęć wykorzystana zostanie także mata do kodowania.

Projekt  „Mała Akademia Sukcesu” dofinansowany jest ze środków Fundacji BGK im. J.K. Steczkowskiego w ramach XI Edycji konkursu grantowego „Na dobry początek!”, 2018.
← powrót