Komunikat
  • 30 września uplywa termin oplaty za odpady komunalne - III rata. Kasa urzedu w Wolborzu czynna do 13:00 ∗
  • SPIS ROLNY 2020

Krakowiak promuje Wolbórz

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 6 =
09-09-2020
Marcin Krakowiak spotkał się z Burmistrzem Wolborza Andrzejem Jarosem przed walką na Gali MMA w Gliwicach. Walkę będzie można oglądać na antenie TVP SPORT. 
zdjęcie
Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros spotkał się z Marcinem Krakowiakiem przed jego walką na Gali MMA w Gliwicach. Marcin, mieszkaniec Lubiatowa w gminie Wolbórz nie wstydzi się swoich korzeni i w każdym wywiadzie podkreśla skąd pochodzi. Krakowiak to już rozpoznawalny zawodnik MMA, który wystąpił w popularnym reality show TYLKO JEDEN telewizji POLSAT.

Popularność Marcina to przede wszystkim jego ciężka treningowa praca, która pozwoliła mu dojść do kolejnej, planowanej na piątek 11 września 2020 walki na Gali MMA ARMIA FIGHT NIGHT w Gliwicach. 

- Jestem dumny z Marcina jako zawodnika i trenera młodych adeptów sztuk walki w Wolborzu. Na wyróżnienie zasługuje to, że Marcin zawsze podkreśla skąd pochodzi i angażuje się w lokalne projekty sportowe promując w ten sposób naszą Małą Ojczyznę. Będę mu kibicował w piątkowy wieczór, oczywiście życząc mu wygranej. - powiedział Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros. 

Gala MMA ARMIA FIGHT NIGHT będzie transmitowana w TVP SPORT w piątek 11 września 2020 r. po godz. 20:00. Trzymamy kciuki za Marcina. 

Zdjęcia z profilu FB Marcina Krakowiaka
← powrót