I Festiwal Sportów i Sztuk Walki Wirtuoz Special Edition

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
14-10-2020
9 października  w Wolborskiej Hali Sportowej odbyła się kolejna odsłona gal organizowanych przez Stowarzyszenie Wirtuoz.
zdjęcie
Tym razem pod nazwą "I Festiwal Sportów i Sztuk Walki Wirtuoz Special Edition". Głównym celem inicjatywy było promowanie młodych talentów oraz zawodników z województwa łódzkiego, którzy nie mieli jeszcze okazji pokazać się szerszej publice. W karcie walk było 9 pojedynków ( 5 MMA, 3 K-1 oraz super fight w BJJ).


W walce wieczoru wystąpił bardzo utytułowany zawodnik pochodzący z Bełchatowa Michał Benben, który zmierzył się z Łukaszem Łęczyckim z Garudy Warszawa, wygrywając po zaciętej walce.  Jednak w zgodnej opinii komentatorów i kibiców walką wieczoru okazała się walka zaledwie 17-letniego, pochodzącego z Będkowa Radosława Czajki z Patrykiem Nowakiem z Octopusa Łódź. Po 3 rundach pełnych emocji zwyciężył Radosław Czajka. 

Warto podkreślić, że na gali wystąpił pochodzący z Wolborza Igor Dziubałtowski, który w super fighcie w BJJ pokonał spektakularnie Stanislava Shakuna.

I Festiwal Sportów i Sztuk Walki Wirtuoz Special Edition był sfinansowany w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na 2020 rok  "ŁÓDZKIE NA PLUS". Festiwal pięknie promuje naszą Małą Ojczyznę, o Wolborzu dzięki transmisji on-line dowiedziało się wielu miłośników sportów walki z całego kraju. Gminę Wolbórz reprezentował na festiwalu Zbigniew Klewin, przewodniczący Rady Miejskiej. 
← powrót