Dzień Nauczyciela

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 8 =
13-10-2020
14 października to Dzień Edukacji Narodowej. W przeddzień święta nauczycieli z dyrektorami samorządowych placówek oświatowych spotkał się Burmistrz Wolborza. 
zdjęcie
Każdego roku w Dniu Edukacji narodowej środowisko nauczycieli i pracowników oświaty gminy Wolbórz spotykało się z władzami gminy. W tym roku takiego szerokiego spotkania nie będzie z wiadomych powodów. Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros spotkał się tylko z dyrektorami samorządowych placówek oświatowych:


Iwoną Glejzer dyrektorem Przedszkola Samorządowego w Wolborzu
Anną Drozdowską dyrektorem SP w Goleszach Dużych 
Grzegorzem Adamczykiem dyrektorem SP w Wolborzu

W spotkaniu uczestniczyli także Zbigniew Klewin przewodniczący Rady Miejskiej oraz Elżbieta Bijoch Sekretarz Gminy Wolbórz. 

Dyrektorzy szkół i przedszkola z terenu gminy wspólnie podkreślili na spotkaniu z Burmistrzem Wolborza potrzebę wrócenia do normalnego trybu nauczania w swoich placówkach. Ten rok z powodu pandemii koronawirusa zmusił zarządzających oświatą w naszej gminie do zmian w procesie edukacji. Wprowadzono wiosną zdalne nauczanie, a od września wiele organizacyjnych obostrzeń, aby chronić młodzież przed pandemią. 

W trakcie spotkania Burmistrza z dyrektorami były życzenia, przede wszystkim zdrowia dla kadry nauczycieli, pracowników oświaty i uczniów oraz szybkiego powrotu do normalnego trybu nauczania bez zagrożenia pandemią, która to może przerwać naukę.

Życzenia te dedykujemu wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty, także z prywatnych ośrodków działających w Wolborzu. Dużo zdrowia dla Was. 
← powrót