Komunikat
  • 15 listopada w Wolborzu wystąpi MAZOWSZE ∗

Domowe Przedszkole powitało wakacje

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 3 =
02-07-2019
Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw szybko minęło i nadszedł upragniony dzień wakacji. Zobaczcie zakończenie roku przedszkolnego w „Domowym Przedszkolu”
zdjęcie
W Przedszkolu Niepublicznym „Domowym Przedszkolu” rozpoczęcie wakacji odbyło się w dwóch odsłonach. 19 czerwca 2019 r. miało miejsce zakończenie roku przedszkolnego. Uroczystość od lat ma charakter wewnętrzny. Poszczególne grupy wystąpiły przed swoimi koleżankami i kolegami wykonując wakacyjne utwory. 

Druga odsłona to Pożegnanie Przedszkola przez grupę „Żabki”, które odbyło się 28 czerwca 2019 r. W uroczystości brały udział dzieci z „zerówki” oraz zaproszeni goście. Przedszkolaki pod opieką wychowawcy p. Katarzyny Malinowskiej przygotowały występ, który składał się z dwóch części. Pierwszą był spektakl „Kopciuszek” w wersji kabaretowej, a drugą montaż słowno – muzyczny, w którym „Żabki” pożegnały się z przedszkolem. Na zakończenie uroczystości każde dziecko otrzymało Dyplom Ukończenia Przedszkola oraz nagrodę książkową.

Dyrekcja i pracownicy „Domowego Przedszkola” dziękują Rodzicom za zaufanie oraz owocną współpracę przez lata pobytu dzieci w przedszkolu. Życzymy dalszych sukcesów wychowawczych i edukacyjnych oraz wspaniałych wakacji!
← powrót