Burmistrz Wolborza zaprasza na Dzień Kobiet

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 5 =
03-03-2021
Na scenie Wolborskiego Centrum Kultury wystąpi Tomasz Stockinger. Tradycyjnie podczas koncertu Burmistrz Wolborza pogratuluje pierwszej mamie narodzonego dziecka w 2021 roku. 
zdjęcie
Uroczysty koncert z okazji Dnia Kobiet odbędzie się w niedzielę 7 marca o godz. 16.00 w Wolborskim Centrum Kultury. Wystąpi popularny aktor Tomasz Stockinger. Podczas uroczystości odbędzie się również wręczenie przez Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa tradycyjnego czeku na 1000 zł dla pierwszego mieszkańca naszej gminy urodzonego w 2021 roku.

Recital  Tomasza Stockingera "Już nie zapomnisz mnie", to piękne wspomnienie dwudziestolecia międzywojennego w muzyce i słowie. Popołudnie spędzimy w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego.
Tytuł programu pochodzi od piosenki „Już nie zapomnisz mnie”, która stanowiła główny motyw muzyczny polskiej komedii „Zapomniana melodia” z 1938 roku. Koncert poświęcony jest twórcom takim jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot. A jako że wykonawcą jest aktor, oddaje także przez swój recital hołd gwiazdom kina przedwojennego i przypomina Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego, Antoniego Fertnera i innych.
Ten program to elegancja i szyk minionych lat, wciąż tak żywo wspominanych.

Bezpłatne wejściówki można nabyć w Wolborskim Centrum Kultury.
Rezerwacja pod nr tel. 44 6164 405. Ilość miejsc ograniczona.
← powrót