Burmistrz i KGW z planami na 2022 rok

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 4 =
19-01-2022
Szefowe Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Wolbórz spotkały się z Burmistrzem Wolborza Andrzejem Jarosem by omowić plan działań na rozpoczety rok. 
zdjęcie
Każdego roku 16 Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Wolbórz regularnie współorganizuje wiele wydarzeń z zakresu upowszechniania kultury i dziedzictwa narodowego. - Panie z KGW podtrzymują tradycje ludową i przekazują zwyczaje następnym pokoleniom. Dlatego działalność kół jest tak dla nas ważna i musi być doceniania - mówił Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros, który zaprosił szefowe kół do Wolborskiego Centrum Kultury aby omówić plan działania na rok 2022. 

Od tego roku koordynatorem działań KGW z ramienia Burmistrza Wolborza jest Kamila Dubilas, dyrektor Wolborskiego Centrum Kultury, która posiada też budżet na wsparcie organizowanych przez koła wydarzeń. W poprzednich latach takim koordynatorem była pani Elżbieta Bąk, która odeszła z tej funkcji na zasłużoną emeryturę. Szefowe KGW zgodnie podziękowały pani Elżbiecie za lata współpracy wręczając jej kwiaty. Do podziękowań dołączył się także Burmistrz Wolborza, wręczając wszystkim zebranym paniom drobne noworoczne upominki. 

Tradycyjnie w tym roku spodziewajmy się wielu wydarzeń współorganizowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich z naszej gminy. Szczegóły wkrótce.  
← powrót