Akcja sportowa szkół

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
4 + 2 =
24-09-2021
Europejski Dzień Sportu Szkolnego w Szkole Podstawowej w Goleszach Dużych. 
 
zdjęcie
Rozruszajmy wszystkie szkoły podstawowe takie hasło przyświeca kolejnym edycjom EUROPEJSKIEGO DNIA SPORTU SZKOLNEGO. Hasło jest też zgodne z założeniami ministerialnego programu „Aktywny powrót do szkół”. 

W tym roku wśród „ruszających” się szkół nie mogło zabraknąć i nas! Nieważne, że nie u siebie, nieważne, że jesień, szarość i wicher, ważne, żeby żyć aktywnie każdego dnia. W sportowym święcie uczestniczyli zarówno uczniowie, nauczyciele, jak i pozostali pracownicy Szkoły Podstawowej w Goleszach Dużych - ruchu nie zabrakło nikomu. Najpierw krótką scenkę muzyczną zaprezentowali uczniowie klasy III. Przystojni mariachi i gorące seniority rozbawiły i roztańczyły oglądających. Wielką atrakcją okazały się wspólne zajęcia taneczno-rytmiczne. Pod okiem instruktora ćwiczono Zumbę – kompletny program treningowy, zawierający wszystkie elementy fitness: cardio, pracę mięśni, równowagę i gibkość.

Europejski Dzień Sportu Szkolnego to wielkie, międzynarodowe święto ruchu, w którym biorą udział szkoły z ponad 40 państw z Europy, Ameryki Południowej i Azji. W Polsce jest koordynowane przez Fundację V4Sport, przy aktywnym wsparciu partnerów: Akademii Krokieta i Lamy, Szkolnego Związku Sportowego oraz Ludowych Zespołów Sportowych.
← powrót