Komunikat

Burmistrz Wolborza wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej wzięli udział w spotkaniu z europosłem Januszem Wojciechowskim Europejskim Komisarzem ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Ponad 50 tysięcy złotych zebrali wolontariusze podczas zbórki w gminie Wolbórz na rzecz 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
Firma EKO-REGION poinformowała o zmianie terminu odbioru popiołu z posesji zlokalizowanych w Wolborzu. Firma przeprasza za utrudnienia. Zobacz terminy odbioru popiołu. 
6 stycznia 2020 r. Parafia pw. Św. Mikołaja w Wolborzu dołączyła do wielu miast na świecie, które w Orszaku Trzech Króli udała się do Stajenki w poszukiwaniu Dzieciątka.
07-01-2020

Zimowe ferie z WCK

Zapraszamy dzieci do Wolborskiego Centrum Kultury na zimowe ferie. 
Otrzymalismy dotację na usuwanie azbestu z terenu gminy Wolbórz. 
06-01-2020

WOŚP w Wolborzu

12 stycznia zapraszamy do Wolborskiego Centrum Kultury na 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 11 stycznia, w sobotę w hali sportowej maraton fitness. 
06-01-2020

Trzech Króli

Po raz kolejny w kościele parafialnym w Wolborzu dzieci z Przedszkola Niepublicznego "Domowe Przedszkole" przedstawiły Jasełka, tym razem podczas obchodów Święta Trzech Króli. 
 
Burmistrz Wolborza zaprasza do zgłaszania kandydatów na członków komisji konkursowej w otwartym konkursie ofert na wykonanie zadania publicznego z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w roku 2020. 
Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros ogłasza otwarty konkurs na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w roku 2020.