Komunikat

Zakończyła się w Wolborzu XXXVIII Olimpiada Młodych Producentów Rolnych - Etap Powiatowy. I miejsce zajął Dawid Świech. 
Główny Inspektor Weterynarii wydał zalecenia jak postępować w przypadku znalezienia padłego dzika. Zalecenia powstały w związku z Afrykańskim Pomorem Świń (ASF), który zbliża się na teren województwa łódzkiego. 
Trzynastu osadzonych w Areszcie w Goleszach sprzątało teren przyległy do pasa drogowego w miejscowościach Swolszewice, Golesze i Lubiaszów.
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu pn. „Dobry czas na biznes!", które odbędzie się 10 lutego w Piotrkowie Trybunalskim. 
Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego wydało komunikat na podstawie zaleceń Ministra Zdrowia oraz Krajowego Konsultanta w dziedzinie Chorób Zakaźnych. 
Każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien w terminie od 1 do 28 lutego 2020 r. złożyć odpowiedni wniosek do burmistrza. 
Publikujemy wykaz podmiotów, które otrzymały dotację na kulture fizyczną i sport. 
Przez ostatni tydzień stycznia dzieci z Domowego Przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej właśnie okazji. 
03-02-2020

Senioriada udana

Za nami Senioriada. Spotkanie seniorów z całego powiatu piotrkowskiego odbyło się w piątek 31 stycznia 2020 r. w Wolborskim Centrum Kultury. 
Turniej w piłkę nożną drużyn OSP Gminy Wolbórz wygrali druhowie z OSP Proszenie. Mecze rozegrane zostały w niedzielę 2 lutego 2020 r. w Wolborzu.