100 latek z Żarnowicy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 1 =
12-10-2020
Pan Henryk Zieliński, rodowity mieszkaniec Żarnowicy Dużej w gminie Wolbórz, skończył 100 lat. 12 października szacownego jubilata odwiedził Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza 
zdjęcie
Pan Henryk Zieliński urodził się 10 października 1920 roku w Żarnowicy Dużej. Przez całe zawodowe życie pracował w gospodarstwie rolnym, i własnie ta ciężka praca to jego recepta na długowieczność. Jeszcze jako 90-latek, czynnie pracował w polu. Dziś mimo szacownego wieku cieszy się dobrym zdrowiem, doczekał dwóch córek, czterech wnucząt i trzech prawnucząt. Przez całe swoje życie związany był z Ochotniczą Strażą Pożarną w Żarnowicy. 

12 października 2020 r. Pana Henryka Zielińskiego odwiedzili Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros wraz z Katarzyną Krośnią z-cą kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Wolborzu. Były życzenia 200 lat, bukiet kwiatów i okolicznościowa tabliczka. W spotkaniu wzięły też udział Sołtys Żarnowicy Kamila Szost, przewodnicząca KGW Żarnowica Wiesława Bogusławska oraz Łukasz Jagiełło radny Rady Miejskiej.

Panu Henrykowi składamy życzenia zdrowia i 200 lat życia w pomyślności w otoczeniu kochającej rodziny. 
← powrót