18-10-2021

1 mln dla Wolborza

Wolbórz dostał z rezerwy budżetowej budżetu państwa 1.000.000,00 zł. O środki finansowe przeznaczone na inwestycje w gminie Wolbórz zabiegał Poseł RP Grzegorz Lorek. 
16 października w sali OSP w Wolborzu odbył się XV Zjazd Oddziału Miejsko–Gminnego Związku ZOSP RP. W trakcie zjazdu uroczyście podziękowano dh Stanisławowi MORDACE za 20 lat służby. 
Wolborz znalazł się na 32 miejscu w Polsce w kategorii mniejszych miast w rankingu inwestycyjnym opublikowanym przez czasopismo WSPÓLNOTA. 
14-10-2021

Dzień Nauczyciela

Dyrektorzy placówek oświatowych publicznych i prywatnych z gminy Wolborz wzięli udział w spotkaniu z okazji Dnia Nauczyciela z Burmistrzem Wolborza Andrzejem Jarosem. 
14-10-2021

Daniec w Wolborzu

Marcin Daniec wystąpi 24 października w Wolborskim Centrum Kultury. 
Trwa przebudowa drogi gminnej na odcinku Psary Stare - Psary Witowskie. 
W Wolborzu miała miejsce w sobotę 9 października 2021 r. odsłona projektu ,,Popularyzacja folkloru, tradycji i kultury w powiecie piotrkowskim”. 
Dla zdrowia i dobrej kondycji organizowane są w Wolborzu biegowe poniedziałki. 
Arcybiskup Grzegorz Ryś dokonał konsekracji nowego ołtarza w kolegiacie wolborskiej w 880 rocznicę powstania parafii św. Mikołaja Biskupa w Wolborzu.
Widać postępy prac przy przebudowie Szkoły Podstawowej w Goleszach Dużych. Powstanie tam nowe przedszkole. Dziś to wielki plac budowy.