Dino Polska S.A., jedna z najszybciej rosnących sieci handlu spożywczego w Polsce, rozpoczęła budowę centrum dystrybucyjnego w Wolborzu. To największa inwestycja w powiecie piotrkowskim. 
Ludowy Zespół Pieśni i Tańca Mazowsze wystąpił w Wolborzu na zaproszenie Burmistrza Andrzeja Jarosa. Zespół uświetnił odsłonięcie pomnika Marszałka Piłsudskiego na pl. Jagiełły. 
"Zaprosiliśmy Marszałka Józefa Piłsudskiego na wolborski rynek, do swoich żołnierzy, by był zawsze z nami." - Popiersie Marszałka zostało dziś w Wolborzu odsłonięte i uroczyście poświęcone. 
W naszym wolborskim parku odbyły się MISTRZOSTWA POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH dziewcząt i chłopców.
Z początkiem września 2018 r. uczniowie najstarszych klas Szkoły Podstawowej w Proszeniu rozpoczęli niezwykłą przygodę z projektem „Mistrzowie Matematycznych Quizów”,
Projekt "WspieraMY kobiety z SENSem" dedykowany dla seniorek miał premierę w Wolborskim Centrum Kultury. W Wolborzu powołana zostanie Rada Senioralna. 
Odsłonięcie pomnika Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wolborzu oraz koncert zespołu Mazowsze w niedzielę, 14 października. Zaprasza Burmistrz Wolborza i Przewodniczący Rady Miejskiej. 
W Stadzie Ogierów w Bogusławicach rowerzyści z WTKiT podsumowali sezon rowerowy i nie tylko. W tym roku zorganizowano 36 rowerowych wypraw i jedną samolotową. 
Wolborzanie w drodze do Niepodległości - pod takim hasłem odbył się ciekawy wieczór w Wolborskim Centrum Kultury. Wieczór był okazją do świętowania jubileuszu 55 lecia SPW. 
Trzy projekty dotyczące naszej Gminy wystartowały w Budżecie Obywatelskim Województwa Łódzkiego. Zachęcamy do głosowania. W poprzednim budżecie wygraliśmy.