W Starostwie Powiatowym odbyło się podsumowanie współpracy Powiatu Piotrkowskiego z organizacjami pozarządowymi w 2018 roku. Nagrody otrzymali mieszkańcy Gminy Wolbórz. 
Cała Polska, w  tym gmina Wolbórz, stała się jedną wielką strefą ekonomiczną. Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros wziął udział w spotkaniu zorganizowanym przez ŁSSE w Łodzi. 
Tradycją stały się już spotkania ze św. Mikołajem w Filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Polichnie. Kolejne już za nami. 
11-12-2018

Ogłoszenie

Burmistrz Wolborza ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w roku 2019. 
W Bogusławicach dobiega końca przebudowa starego budynku na nowoczesne mieszkania socjalne. Inwestycja jest realizowana ze środków unijnych w wysokości blisko 1 mln zł. 
Wolborskie Centrum Kultury zaprasza w niedzielę na kiermasz i świąteczną bajkę dla dzieci. Wstęp wolny. 
15 grudnia 2018 r., w sobotę, Urząd Miejski będzie otwarty dla klientów. Zapraszamy.
Tradycyjnie, jak każdego roku, Grupa Motocyklowa Wolbórz, w mikołajowych przebraniach odwiedziła wszystkie przedszkola Gminy Wolbórz. Rozdano dzieciom 200 upominków. 
„Katar Św. Mikołaja”, taką bajkę zobaczyły dziś dzieci z placówek przedszkolnych i szkolnych gminy Wolbórz.
04-12-2018

Andrzejki z Vigorem

W Wolborskim Centrum Kultury członkowie Wolborskiego Stowarzyszenia Seniorów i Osób Niepełnosprawnych "Senior-Vigor" spędzili mile czas kultywując obrzędy związane z "Andrzejkami".