Komunikat
  • 22 czerwca - przerwy w dostawie energii elektrycznej w Wolborzu przy ul. Warszawskiej.  ∗
  • 23-24 czerwca Dni Wolborza. Zapraszamy. ∗
  • KOLORY POLSKI - koncert plenerowy na tyłach pałacu ZSCKU - 18 sierpnia o godz.18:00. Zapraszamy Burmistrz Wolborza.  ∗

Marszałek Województwa Łódzkiego przekazał granty finansowe na realizację małych projektów lokalnych. 
 
Przez okres wakacji Szkolny Gabinet Stomatologiczny działający w Publicznym Gimnazjum w Wolborzu będzie czynny. Zapraszamy :)
Wystąpią Patrycja Markowska, The Postman, Exigo, Banda i Wanda oraz Hit Boyz. A w niedzielę oglądamy mecz na stadionie. 23 i 24 czerwca odbędą się Dni Wolborza. Zapraszamy. 
Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros otrzymał dla Gminy czek na 205.000,00 zł. Dotacja przyznana została z Rządowego Programu Wsparcia Infrastruktury Drogowej. 
Laureaci konkursu wiedzy o hymnie oraz powiatowego konkursu plastycznego o tematyce czytelniczo-niepodległościowej zwiedzali Łódź. 
Zakończyły się rozgrywki VII edycji amatorskiej ligi piłki nożnej rozgrywane na obiekcie Orlik w Wolborzu. W lidze rywalizowało 6 drużyn, w tym 5 z terenu naszej gminy. 
Obrzędowy Zespół Ludowy Wolborskie Nuty zajął I miejsce w I Powiatowym Konkursie Obrzędów Ludowych w Gazomii Starej w gm. Moszczenica. 
Dopisali goście, mieszkańcy gminy a i pogoda była wymarzona. W Lubiaszowie odbył się w sobotę festyn zorganizowany przez Koło Gospodyń Wiejskich. 
15-06-2018

Rodzinny piknik

14 czerwca na terenie placu zabaw Przedszkola Samorządowego w Wolborzu zorganizowano rodzinny piknik.
Oddany został do użytku przepust przy Hucie Finezja. Samochody ciężarowe już swobodnie mogą dojechać do zakładu. Długo oczekiwana inwestycja została zakończona.