Przerwy w dostawie energii elektrycznej planowane przez Zakład Energetyczny w gminie Wolbórz. 
23-06-2022

Wakacje start

W szkołach podstawowych działających na terenie Gminy Wolbórz odbyły się uroczyste akademie kończące stary rok szkolny. Dzieci powitały wakacje. 
Do końca czerwca trzeba dopełnić formalności i złożyć deklaracje źródła ciepła zainstalowanego w budynku. 
W Wolborzu rozbudowana zostanie strefa wypoczynkowo-rekreacyjna. Na dobrze już wyposażonym Orliku powstanie szereg nowych urządzeń do wypoczynku i rekreacji. 
Katarzyna Żak wystąpi w Wolborzu w ramach organizowanego przez WCK podwieczorka z gwiazdą. Zapraszamy 30 czerwca na godz. 18:00. 
Zapraszamy na XV Letni Festiwal w kolegiacie wolborskiej. Festiwal organizowany jest w trwającym roku polskiego romantyzmu. Koncerty zainaugurowane zostaną 3 lipca 2022. 
W dniach 10-12.06.22 na terenie Stada Ogierów w Bogusławicach odbędą się Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży w Skokach przez Przeszkody.
Ponad 60 zawodników wzięło udział w I Turnieju Badmintona Gier Podwójnych o Puchar Burmistrza Wolborza. 
Od środy 22 czerwca obowiązywać będzie czasowa organizacja ruchu na Placu Jagiełły. Kontynuowane będą prace związane z przebudową podziemnej infrastruktury. 
We wtorek w Wolborzu od godz. 8:00 nastąpi przerwa w dostawie wody. Będzie wymieniana magistrala wodociagowa w centrum miasta.