Komunikat
  • 24 stycznia WCK godz. 18:00 - KONCERT NOWOROCZNY w Wolborzu  ∗

Burmistrz Wolborza wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej zapraszają 24 stycznia 2020 r. na Koncert Noworoczny. Koncert tradycyjnie odbędzie się w WCK a wstęp jest wolny. 
Starsi i młodsi czytelnicy biblioteki wzięli udział w balu choinkowym w Polichnie. 
Burmistrz Wolborza wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej wzięli udział w spotkaniu z europosłem Januszem Wojciechowskim Europejskim Komisarzem ds. Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Ponad 50 tysięcy złotych zebrali wolontariusze podczas zbórki w gminie Wolbórz na rzecz 28 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 
Firma EKO-REGION poinformowała o zmianie terminu odbioru popiołu z posesji zlokalizowanych w Wolborzu. Firma przeprasza za utrudnienia. Zobacz terminy odbioru popiołu. 
6 stycznia 2020 r. Parafia pw. Św. Mikołaja w Wolborzu dołączyła do wielu miast na świecie, które w Orszaku Trzech Króli udała się do Stajenki w poszukiwaniu Dzieciątka.
07-01-2020

Zimowe ferie z WCK

Zapraszamy dzieci do Wolborskiego Centrum Kultury na zimowe ferie. 
Otrzymalismy dotację na usuwanie azbestu z terenu gminy Wolbórz. 
Każdy rolnik, który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien w terminie od 1 do 28 lutego 2020 r. złożyć odpowiedni wniosek do burmistrza. 
06-01-2020

WOŚP w Wolborzu

12 stycznia zapraszamy do Wolborskiego Centrum Kultury na 28 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 11 stycznia, w sobotę w hali sportowej maraton fitness.