Mieszkańcy Gminy Wolbórz mają możliwość zaszczepienia się przeciwko COVID-19 w przychodni AMICUS w Wolborzu i Goleszach. Ruszyły zapisy. 
Marcin Wyrostek znakomity polski akordeonista wystąpi wraz z zespołem w Wolborzu. W tym roku z powodu pandemii koncert odbędzie sie on-line. 
Każdy rolnik (posiadacz gospodarstwa rolnego), który chce odzyskać część pieniędzy wydanych na olej napędowy używany do produkcji rolnej powinien złożyć wniosek. 
Zapraszamy do udziału w szkoleniu w zakresie stosowania środków ochrony roślin sprzętem naziemnym.
12-01-2021

Szczepimy się

Wszystkie ważne informacje nt. narodowej akcji szczepień przeciwko COVID-19 znajdziecie na rządowej stronie. Zapraszamy. 
Lech Gospodarczyk, pszczelarz z Gminy Wolbórz znalazł się w publikacji promującej województwo łódzkie. 
Od lat szopki w drewnie wykonuje w okresie świątecznym rzeźbiarz amator Grzegorz Klauz. Można je obejrzeć na posesji w Wolborzu. 
Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros zaprasza do składania kandydatur na członków komisji konkursowej w otwartym konkursie na wykonanie zadania z zakresu upowszechniania sportu.
Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros ogłosił otwarty konkurs ofert na realizacje zadań publicznych z zakresu upowszechniania kultury fizycznej i sportu w roku 2021. 
1 stycznia 2021 roku minęło 10 lat od kiedy Wolbórz uzyskał, po raz drugi po 140 latach, prawa miejskie.