Komunikat
  • 14 października, g. 16:00 MAZOWSZE w Wolborzu - koncert patriotyczny. Zaprasza Burmistrz Wolborza.  ∗
  • 22 sierpnia - przerwy w dostawie energii elektrycznej w Psarach.  ∗
  • 2 września, g. 12:00 Dożynki Gminno-Parafialne w Wolborzu.  ∗

Wolborskie Towarzystwo Kultury i Turystyki już po raz piętnasty zorganizowało rodzinny rajd rowerowy do Bronisławowa.
20-08-2018

70 lat Koła Bielik

Jubileusz 70 rocznicy powstania świętowali myśliwi z Koła Łowieckiego Bielik Baby. Z myśliwymi spotkał się Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros. 
2 września w niedzielę, o godz. 12:00 w Wolborzu odbędą się dożynki gminno-parafialne. Na dożynki zaprasza Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros. 
Oklaskami na stojąco dziękowała liczna publiczność zespołowi Caravana Banda, który przybył do Wolborza z Filharmonią Łódzką. 
Ołtarz po zakończonej renowacji w kolegiacie został dziś poświęcony przez Arcybiskupa Władysława Ziółka. Uroczystość zbiegła się z 60-leciem święceń kapłańskich Honorowego Obywatela Wolborza. 
Wjazd do Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Wolborzu poszerzony. 
W niedzielę odbył się w kolegiacie kolejny Koncert Letni. Tym razem wysłuchaliśmy m.in. „Czterech pór roku” Antonio Vivaldiego.
Piły spalinowe, rozpieracze, torby z wyposażeniem medycznym i wiele innych akcesoriów otrzymali druhowie z jednostek OSP Gminy Wolbórz. Sprzęt przekazał Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros. 
Zapraszamy na Letnie Koncerty w Kolegiacie. Ostatni w tym roku, tym razem koncert plenerowy, odbędzie się w niedzielę 2 września o godz. 14:45 na pl. Jagiełły.  
Mediacji między mieszkańcami ul. Kitowicza i Reymonta a zakładem FADREW podjął się Burmistrz Wolborza. Chodzi o nadmierny hałas i zapylenie.